Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Nuoširdi užuojauta LINEKA Prezidentui Edmundui Daukantui dėl mylimo žmogaus netekties.

Trečiadienis, 2021 Sausis 20 16:37

LINEKA Prezediumo ir Associacijos narių vardu reiškiame nuoširdžią užuojautą,

LINEKA Prezidentui Edmundui Daukantui netekus artimo.

Netekties skausmą tesumažina šviesus Jo prisiminimas. Dalijamės skausmu ir nuoširdžius užuojautos žodžius skiriame  šeimai, artimiesiems.

“Tarp dviejų aušrų pasaulis kaip pasaka. Iš žvilgančių bokštų veizi visa reginčios akys, - ir jų regėjimais

žaviesi tu pats,patirdamas tolimą, paslaptingąją, nesibaigiamąją, vientisą būtį.”

Vincas Mykolaitis-Putinas

 

XXVIII-asis ataskaitinis - rinkiminis asociacijos LINEKA Kongresas

Antradienis, 2020 Spalis 06 14:27

Informuojame, kad Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA XXVIII-asis ataskaitinis – rinkiminis Kongresas bus organizuojamas 2020 m. spalio 16 d., penktadieni, nuo 14 val. nuotoliniu būdu.

Skaityti daugiau...
 

XXVIII-asis Asociacijos LINEKA kongresas nuotoliniu būdų išsirinko naują prezidentą ir prezidiumą

Antradienis, 2020 Spalis 06 14:27

2020 m. spalio 16 d., penktadieni, nuotoliniu būdų įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA XXVIII-asis ataskaitinis – rinkiminis Kongresas, kuio metu trejų metų kadencijai prezidentu išrinktas Edmundas Daukantas.

Skaityti daugiau...
 

COVID-19 įvestų valstybės apribojimų ir intervencinių priemonių efektyvumo Klaipėdos regiono įmonėms vertinimas

Trečiadienis, 2020 Rugsėjis 09 07:26

Lietuvos Mokslo Tarybos užsakymu Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto COVID poveikio socio-ekonominio vertinimo mokslininkų komanda Klaipėdos regione atlieka tyrimą, skirtą įvertinti valstybės įvestų apribojimų ir ekonomikos skatinimo priemonių efektyvumą. Tyrimo rezultatų pagrindu bus paruoštos išsamios tyrimo išvados ir rekomendacinės gairės viešojo sektoriaus institucijoms dėl ribojamųjų ir intervencinių priemonių efektyvaus taikymo ateityje, nutikus panašiai pandeminei situacijai.

Skaityti daugiau...
 

Logistikos ir transporto forumas 2020

Penktadienis, 2020 Rugsėjis 04 08:08

Verslo dienraštis "Verslo žinios" kviečia prisijungti ir nuotoliniu būdu stebėti ,,Logistikos ir transporto forumą“, kuris vyks rugsėjo 17 d. Konferencijos dalyvio mokestis – 64 Eur ir PVM, kaina galioja  užsiregistravusiems iki rugsėjo 9 dienos.
Dalyvaujant komandoje (iki 5 dalyvių iš tos pačios įmonės) – 158 Eur ir PVM.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nariu tapo UAB "Bunasta"

Penktadienis, 2020 Gegužė 15 15:16

2020 m. gegužės 14 d. prezidiumo sprendimu į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narius priimta uždaroji akcinė bendrovė "Bunasta".

Skaityti daugiau...
 

LINEKA nariai susitiko su Baltarusijos vežėjais

Antradienis, 2019 Spalis 15 11:38

2019 m. spalio 10 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA nariai susitiko su  Baltarusų vežėjų automobiliais asociacijos BAMAP bei BAMAP Service atstovų delegacija. Susitikimą, kurio metu pristatytas Lietuvos logistikos sektorius bei bendradarbiavimo galimybės su Lietuvos ekspeditoriais, inicijavo baltarusių verslininkai, tarpininkaujat Lietuvos ambasadai Baltarusijoje.

Skaityti daugiau...
 

Ekspeditoriai aiškinosi SENT įgyvendinimo ypatumus

Antradienis, 2019 Kovas 05 13:44

2019 m. vasario 28 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuotas seminaras "SENT Lenkijoje: Problemos ir jų sprendimo būdai". Seminaro metu dalyviai supažindinti su Lenkijos Respublikos prekių pervežimo keliais stebėsenos sistemos įstatymu (toliau – Įstatymas), jo įgyvendinimo ypatumais vežėjams ir ekspeditoriams.

Skaityti daugiau...
 

SENT Lenkijoje: Problemos ir jų sprendimo būdai

Pirmadienis, 2019 Vasaris 18 11:55

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija 2019 m. vasario 28 d. organizuoja seminarą tema: "SENT Lenkijoje: Problemos ir jų sprendimo būdai.

Seminaro metu bus analizuojamos SENT sistemos problemos, susijusios su ekspeditoriais, nagrinėjama naujausia Lenkijos teismų praktika. Siūlomi galimi problemų sprendimo būdai.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nariu tapo UAB "Baltic Consol Line"

Trečiadienis, 2018 Lapkritis 07 15:16

2018 m. spalio 31 d. prezidiumo sprendimu į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narius priimta uždaroji akcinė bendrovė "Baltic Consol Line". Savo veiklą pradėjusi 2012 metais Baltic Consol Line nuo jūrinių dalinių krovinių konsolidavimu į Pabaltijį užsiimančios įmonės išaugo iki tarptautinės įmonių grupės, galinčios savo klientams pasiūlyti plataus spektro ir aukštos kokybės transportavimo paslaugas. Baltic Consol Line - didžiausias, visiškai neutralus konsolidatorius Baltijos šalyse nuolat investuojantis į savo klientų ekspeditorių konkurencingumo didinimą.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 1 iš 13