Naujienos

TransLogistika Kazachstanas 2023

2023 08 24


2023 spalio 4-6 dienomis Astanoje, Kazachstane, vyks 26 – oji tarptautinė paroda „TransLogistika Kazachstanas“ . Paroda organizuojama kasmetinės transporto savaitės Kazachstane metu. Dalyvavimą parodoje patvirtino apie 200 kompanijų iš Azerbaidžano, Baltarusijos, Vokietijos, Kazachstano, Kinijos, Kirgizijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Turkmėnistano, Turkijos, Uzbekistano, Suomijos ir Estijos. Savo nacionalinius stendus parodoje turės Latvija, Lietuva ir Estija. Kaip niekada daug dalyvių šiais metais planuoja dalyvauti iš Vokietijos, Kinijos, Turkijos ir Suomijos. Kazachstano transporto savaitės metu vyks eilė verslo renginių: VI - asis Tarptautinis transporto ir logistikos verslo forumas „Naujasis šilko kelias“, II – oji tarptautinė konferencija Rinka ir sandėlių logistika Kazachstane“, tarptautinė konferencija „Uostų, terminalų ir laivybos plėtra Kaspijos jūroje“, V – oji tarptautinė konferencija „Transporto ir logistikos rinka“.
Taip pat renginio programoje numatyti dvišaliai susitikimai su susisiekimo ministerijų ir departamentų atstovais, verslo, nacionalinių asociacijų, tarptautinių kompanijų vadovais.
Parodos metu bus eksponuojamos paslaugos susijusios su krovinių ir keleivių vežimu, dalyvaus ekspeditoriai ir kurjeriai ; komercinis transportas ; servisai; vandens, oro ir sausumos transportas; bėginis transportas ir jo sudedamosios dalys ; transporto infrastruktūra; įmonės, prekiaujančios kuru ir naftos produktais ; Terminalų ir sandėlių įranga ; logistikos paslaugos ; apsaugos sistemos; navigacinės sistemos ; draudimas; specializuota literatūra ir t.t.
Kviečiame prisijungti prie pramonės lyderių ir apsilankyti parodoje nuo spalio 4 iki 6 dienos Astanoje, IEC „EXPO“ parodų komplekse, taip pat dalyvauti verslo renginiuose.
 
Suplanuokite savo apsilankymą parodoje jau dabar!
 
 

Parašykite mums