Naujienos

Susitikimas su Ukrainoje veikiančiais LR garbės konsulais

2023 07 07


Liepos 5 dieną Lietuvos ambasada Ukrainoje surengė Lietuvos Respublikos garbės konsulų Ukrainoje susitikimą, kuriame aptartos Lietuvos ir Ukrainos politinio ir ekonominio bendradarbiavimo aktualijos, garbės konsulų veiklos reglamentavimo naujovės, Lietuvos koordinuojami atstatymo projektai Ukrainoje. Renginio metu surengtame nuotoliniame susitikime su verslo atstovais ir LVK nariais dalyvavo asociacijos "Lineka" vice-prezidentas, UAB "Vingės terminalas" generalinis direktorius Dainius Petravičius.
Susitikimo metu prisistatė visi penkiolika Ukrainoje veikiantys LR garbės konsulai iš skirtingų Ukrainos sričių. Kiekvienas išdėstė pagrindines savo apskrities problemas. Vieni prašė  reabilitacijos centrų pagalbos Lietuvoje, nes pati aktualiausia paskutinio laikotarpio problema yra kontuzija. Yra labai daug nukentėjusių žmonių su kontuzija. Kiti skundėsi, kad nėra laukuose kam dirbti, nes dauguma išėjo kariauti, trūksta žemės ūkio technikos ir darbo jėgos. Visi konsulai kvietė Lietuvos verslininkus užmegzti verslo ryšius su jų apskričių verslininkais.
Lietuvos verslininkai ir garbės konsulai dalijosi įžvalgomis dėl verslo, investicijų galimybių regionuose, kalbėta apie garbės konsulų ir verslininkų bendradarbiavimą ateityje.

Parašykite mums