Naujienos

LINEKA pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su asociacija TURKMEN LOGISTIKA

2023 06 20


Birželio 16 dieną, Centrinės Azijos šalių Kazachstano, Uzbekistano, Tadžikistano, Kirgizijos ir Turkmėnistano transportininkų vizito į Lietuvą rėmuose, Vilniuje, asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Turkmėnistano asociacija TURKMEN LOGISTIKA. Iš turkmėnų pusės memorandumą pasirašė TURKMEN LOGISTIKA valdybos pirmininkas Bekmuradov Mele Batyrovich.
 
Memorandume numatytos įvairios bendradarbiavimo formos. Keitimasis informacija ir patirtimi, tarpusavio pagalba plėtojant ekspedijavimo ir transporto bei logistikos paslaugų rinką, pagalba plečiant profesinius ir verslo ryšius su suinteresuotomis įmonėmis ir organizacijomis, bendros konsultacijos dėl patogių ir ekonomiškai priimtinų sąlygų pervežimams organizuoti sukūrimo ir subjektų, veikiančių krovinių vežimo įvairiomis transporto rūšimis organizavimo srityje, ūkinės veiklos efektyvinimo, bendrų projektų, įskaitant tarptautinių organizacijų ir finansinių institucijų techninės pagalbos projektus, kūrimas ir įgyvendinimas.
 
Memorandume taip pat numatoma dalyvauti Šalių organizuojamuose ir rengiamuose regioniniuose ir tarptautiniuose renginiuose, rengti bendras konferencijas, verslo forumus, seminarus, meistriškumo kursus, apskrito stalo susitikimus, dalyvaujant tarptautinėms organizacijoms, įmonėms ir logistikos srities ekspertams.
 
Šio bendradarbiavimo memorandumo pagrindu Šalys sutaria teikti viena kitai konsultavimo paslaugas, bendrai vykdyti mokslinius bei sociologinius tyrimus bei studijas transporto-ekspedijavimo veiklos ir logistikos srityje, dalintis patirtimi diegiant šiuolaikines skaitmenines sistemas krovinių ekspedijavimo ir logistikos srityje sprendžiant tiekimo grandinių ir tarptautinių pervežimų optimizavimo problemas. Taip pat numatomas kvalifikacijos kėlimo, specialistų rengimo ir perkvalifikavimo mokymo kursų ir seminarų organizavimas ir vedimas, stažuočių, mokymo seminarų ir įvairių mokymų organizavimas.
 

Parašykite mums