Naujienos

LINEKA NARIAI: Susipažinkime iš arčiau

2023 12 12


2023 m gruodžio 8 dieną Šiaulių oro uoste lankėsi Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos kolektyvas. Būrys VTDK atstovų domėjosi Šiaulių oro uosto veikla, apžiūrėjo veterinarijos angarą ir susižavėjo perone stovinčiais Airbus340 gigantais. Oro uosto direktorė Aurelija Kuezada papasakojo apie oro uosto kūrimosi istoriją ir pasidalino informacija apie vykdytus ir vykdomus projektus.

Šiaulių oro uostas yra vienas iš trijų tarptautinių oro uostų Lietuvoje. Jis yra patogiai įsikūręs geografiškai, todėl yra patrauklus logistikos paslaugų teikėjas. Šiaulių oro uoste yra galimybė naudotis krovinių terminalu, kuris yra vienas didžiausių Lietuvoje. Taip pat oro uoste yra galimybė naudotis muitinės sandėliu, kuris yra vienas iš didžiausių Baltijos šalyse.

Tarpusavio bendravimas, pažinimas ir informacijos dalijimasis yra svarbūs profesinės asociacijos nariams, kadangi tai padeda kurti stipresnę ir efektyvesnę bendruomenę. Bendravimas ir pažinimas padeda nariams geriau suprasti vienas kitą, o informacijos dalijimasis padeda išplėsti žinias ir gerinti profesinę praktiką bei tuo pačiu kurti stipresnę ir efektyvesnę bendruomenę, kuri gali pasiekti daugiau kartu nei atskirai.

Parašykite mums