Naujienos

Karjeros diena VTDK - proga susitikti su būsimais logistais ir ekspeditoriais

2024 01 25


Statybos fakulteto dienų STADI'2024 metu – 2024 m. kovo 5 d. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Statybos fakultetas kviečia į Karjeros dieną!
Primename, kad be statybos specialistų, Statybos fakultetas rengia Transporto logistikos bei Verslo ir muitinės veiklos specialistus.
 
Renginio metu bus organizuojama Kontaktų mugė bei apvaliojo stalo diskusija su socialiniais partneriais iš įmonių - „Skaitmeninė transformacija logistikoje“.
 
Kviečiame jus registruotis ir būtinai dalyvauti!
Registracija į Karjeros dieną vyksta iki 2024-02-23:
 
 
  • Kontaktų mugė bus organizuojama didesnėje erdvėje, kad tilptų visų įmonių atstovai ir studentai galėtų pabendrauti su visais.
  • Kiekvienai įmonei bus skirta nedidelė erdvė su stalu (stalais), kurį galima išnaudoti lankstinukams, smulkioms dovanėlėms, informaciniams bukletams ir pan. Jei reikalingas televizorius, multimedijos įranga, ilgintuvas, daugiau vietos stendui ir pan. - žymėkite registracijos metu arba rašykite man šiuo el.paštu.
  • Reikalavimų stendams ar kitai įrangai bei priemonėms nėra - kiekviena įmonė pati nusprendžia kaip save reprezentuoti ir pritraukti studentų, praktikų vadovų dėmesį. Galima naudoti pastatomuosius stendus, vaizdines priemones ir pan. (dalis įmonių atsiveža savo plakatus, gaminių pavyzdžius, maketus, buvo įmonių, kurios savo vietą apipavidalino atsivežtais pufais, sėdmaišiais, tentais, pertvarėlėmis ir pan.).
  • Apskritojo stalo diskusijai kviečiame įmonių atstovus padiskutuoti apie ateities inžineriją, kokie rinkos poreikiai, iššūkiai ir ateities perspektyvos bei galimybės, kokios kompetencijos reikalingos dabartiniams studentams ir dėstytojams bei būsimiems specialistams ir kt.
 
Detalesnė informacija prieš renginį bus siunčiama užsiregistravusiems.

Parašykite mums