Naujienos

FIATA kursai. Renkama nauja grupė.

2023 03 24


Renkama dalyvių grupė FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti!

Visus, norinčius įgauti ekspeditoriaus kvalifikaciją, vystyti tarptautinę prekybą, geriau suprasti logistikos sektorių ar įgauti naujų žinių kviečiame registruotis į kvalifikacinius mokymus FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti. Mokymus planuojame startuoti š.m. balandžio mėnesį!
FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių, tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus.

MOKYMŲ TRUKMĖ: 6-7 mėn.
VIETA IR LAIKAS: Paskaitos bus organizuojamos nuotoliniu būdu. Paskaitos vyksta kiekvieną mėnesio trečiadienį nuo 8:30 iki 17:30 val.
KURSŲ KAINA: 1900 Eur.
Mokymus sudaro 13 modulių:

1. Bendros žinios apie ekspedijavimo verslą
2. Jūrų transportas
3. Jūriniai konteineriai
4. Multimodalinis transportas
5. Oro transportas
6. Kelių transportas
7. Geležinkelių transportas
8. Muitinės procedūros
9. Logistika
10. Draudimas
11. Pavojingi kroviniai
12. Sauga ir saugumas
13. Informaciniai srautai logistikoje 

FIATA diplomas gaunamas tik išklausius visų 13 modulių kursą, išlaikius egzaminus, pagal kiekvieno modulio programą, bei parašius baigiamąjį darbą. Taip pat klausytojams suteikiama galimybė studijuoti ir atskirus modulius. Sėkmingai išlaikius pasirinkto modulio egzaminą, išduodamas asociacijos LINEKA sertifikatas.

Dėl išsamesnės informacijos ir registracijos galite kreiptis:
tel. nr.: +370 603 43 263
el. paštu: mokymai@lineka.lt


Parašykite mums