Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Ukrainos verslo atstovams pristatytos krovinių gabenimo galimybės per Lietuvą

Penktadienis, 2016 Lapkritis 25 11:20

2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienį) Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas dalyvavo bei pranešimą skaitė, AB „Lietuvos geležinkeliai" Kijeve (Ukraina) organizuotame Lietuvos verslo forumą „Logistikos sprendimai ir krovinių vežimas geležinkelių transportu" Ukrainos verslininkams.

Šiame forume buvo pristatomos Lietuvos transporto sistemos galimybės, kviesta pasinaudoti „Lietuvos geležinkeliai" infrastruktūra, vagonų parku, aptarti organizuojami konteinerinių traukinių projektai. Kartu su AB „Lietuvos geležinkeliai" savo paslaugas pristatė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Lietuvos transporto ir ekspedicinės kompanijos: UAB „Arijus", UAB „Intermodal Container Service", UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas" ir daugelis kitų.

 

Lietuvos verslo forumas „Logistikos sprendimai ir krovinių vežimas geležinkelių transportu" Ukrainos verslininkams buvo organizuotas AB „Lietuvos geležinkeliai" kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Ukrainoje, jame dalyvavo ir sveikinimo kalbas sakė Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, Užsienio reikalų ministerijos atstovai, pranešimus apie Ukrainos verslo galimybes ir geležinkelių transportą skaitė Ukrainos infrastruktūros viceministras ir Ukrainos geležinkelių atstovas. Forume dalyvavo beveik 100 dalyvių ne tik iš Lietuvos ir Ukrainos, bet ir Gruzijos, Latvijos bei kitų šalių.