Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”

Ketvirtadienis, 2015 Birželis 25 11:54

2015 m. rugsėjo 24-25 d., Batumyje, Gruzijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”.

Gruzija pagal prekybos apyvartą yra viena pagrindinių Lietuvos partnerių Kaukaze. Gruzijoje klesti ir smulkusis, ir stambusis verslas. Daugiau nei pusė verslo įmonių čia priklauso prekybos sektoriui, taip pat populiarios statybų, transporto paslaugų veiklos sritys. Gruzija vertinama kaip palanki verslui valstybė. Geri Gruzijos ir Lietuvos santykiai lėmė ir labai teigiamą požiūrį į Lietuvos žmones bei verslininkus.

Šis tarptautinis forumas yra puiki proga ieškoti naujų verslo partnerių ir kontaktų.

Svarbiausi forumo aspektai:

  • Birių krovinių gabenimo tendencijos: grūdai, metalurgijos produktai, trašos
  • 2016 m. Konteinerių transportavimo potencialas Juodosios jūros regione.
  • Traukinių - keltų (Train-ferries) plėtra Juodosios jūros regione.
  • Geležinkelio ir Ro-Ro paslaugos Kaspijos jūros uostuose. Naujų terminalų statyba.
  • Krovinių tranzitas tarp Juodosios ir Kaspijos jūros, jūros ir geležinkelio transporto požiūriu.

2013 m. žemės ūkio ir maisto produktų eksportas į Gruziją siekė 4,2 mln. eurų, o importas – 10,8 mln. eurų. Lietuviškos kilmės produktai sudarė 87 proc. viso eksporto. . Statistikos duomenys rodo, kad prekybos apimtys turi tendenciją augti: pernai per 10 mėnesių, lyginant su 2013 m. tuo pačiu laikotarpiu, eksportas į Gruziją padidėjo daugiau kaip 2 kartus.

Forumo brošiūra

Registracija

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariams bei narių partneriams taikoma 20% nuolaida dalyvio mokesčiui. 
Specialios registracijos formos maloniai prašome teirautis Asociacijos LINEKA sekretoriate el. paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Daugiau informacijos  www.viva-consult.com.ua. Tel.:  +38(067)523-95-22 ar el-paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai