Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

NEMOKAMAS SEMINARAS ASOCIACIJOS „LINEKA“ NARIAMS: „Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos"

Pirmadienis, 2014 Lapkritis 10 15:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija š.m. lapkričio 20 d. kviečia narius į nemokamą seminarą tema: "Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos"

Skaityti daugiau...
 

LINEKA nariai diskutavo dėl POD (proof of delivery) naudojimo tvarkos

Pirmadienis, 2014 Lapkritis 10 14:22

2014 m. lapkričio 6 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių apskritojo stalo diskusija dėl POD (proof of delivery) naudojimo tvarkos. Dauguma Asociacijos Lineka narių verčiasi smulkių, grupinių, dalinių krovinių gabenimu iš Lietuvos į kitas ES ir trečiąsias šalis. Lietuvos eksportuotojai (gamintojai) reikalauja pateikti krovinio važtaraštį su gavėjo parašu, kap įrodymą apie prekių pristatymą. Ne retai reikalaujama pateikti šio dokumento originalą.

Skaityti daugiau...
 

FIATA pasauliniame kongrese Stambule, akredituota LINEKA mokymų programa FIATA ekspeditoriaus diplomui gautii

Pirmadienis, 2014 Spalis 27 12:52

2014 m. spalio 13 – 17 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo Stambule vykusiame FIATA pasauliniame kongrese, kurio metu, dar ketveriems metams akredituota asociacijos LINEKA mokymų programa tarptautiniam FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Pagrindinis akreditacijos tikslas – užtikrinti, kad šalies mokymų programa atitinka FIATA keliamus reikalavimus, bei tuo pačiu įsitikinti, kad šalis gali tinkamai organizuoti mokymus, užtikrinti mokymo medžiagos pateikimo klausytojams bei žinių vertinimo  efektyvumą ir kokybę. Kartu su LINEKA mokymų programų akreditacijas gavo ir Indonezijos, Singapūro, Bosnijos ir Hercogovinos, Kazachstano, Malaizijos, Pakistano, Turkijos ir Ukrainos asociacijos.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nariu tapo VšĮ "Vilniaus Logistikos Parkas"

Ketvirtadienis, 2014 Rugsėjis 25 13:14

2014 m. rugsėjo 24 d., Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariu tapo Viešoji įstaiga "Vilniaus logistikos parkas". VšĮ „Vilniaus logistikos parkas“ yra Vilniaus miesto savivaldybei ir AB „Lietuvos geležinkeliams“ priklausanti įstaiga, atsakinga už Vilniaus viešojo logistikos centro logistikos parko kūrimą ir valdymą. Įstaigos pagrindinė veikla yra investuotojų paieška ir atranka, sutarčių sudarymas su investuotojais dėl investicijų ir žemės sklypų nuomos bei projekto plėtrai reikalingo finansavimo paieška.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė naujas narys

Trečiadienis, 2014 Rugsėjis 24 09:43

2014 m. rugsėjo 23 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Kečas". Įmonė „KEČAS“ organizuoja krovinių gabenimą vidaus ir tarptautiniais maršrutais. Dabar įmonė yra išplėtojusi savo veiklą plačiai po Europą ir NVS šalis. Gabenami įvairaus dydžio kroviniai - nuo 100kg iki pilno autofurgono. UAB "Kečas" nuosavą transporto parką sudaro MB vilkikai ir tentinės puspriekabės. Įmonė taip pat valdo nuosavą sandėlį, kuriame gali perkrauti, saugoti, rūšiuoti ir etiketuoti prekes.

Skaityti daugiau...
 

Teisinių paslaugų rinkoje – naujas vardas

Antradienis, 2014 Rugsėjis 09 08:35

Penkioliktus metus teisinių paslaugų rinkoje veiklą vykdanti ir daugiausia verslo teisės paslaugas teikianti Advokato Mindaugo Šimkūno kontora skelbia apie plėtrą, veiklos formos ir kontoros pavadinimo keitimą. Nuo šiol nauju vardu VERUM besivadinančioje kontoroje dirbs didesnis būrys teisininkų ir bus siūloma daugiau teisinių paslaugų.

“Šie pasikeitimai mums yra svarbus žingsnis į priekį. Keičiamės ne tik išore, bet ir iš vidaus – plečiame komandą bei teikiamų paslaugų spektrą. Nesikeis tik mūsų specializacija - ir toliau pagrindine mūsų veiklos kryptimi išliks transporto teisė,” – teigia VERUM vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas.

Skaityti daugiau...
 

Į asociacijos LINEKA narių gretas įstojo UAB "Top Management Group"

Ketvirtadienis, 2014 Rugpjūtis 21 12:58

2014 m. rugpjūčio 21 d. į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narių gretas įstojo uždaroji akcinė bendrovė "Тоp Management Group". Top Management Group – tarptautinė kompanija, teikianti aukščiausio lygio kompleksines vadybos paslaugas.

Skaityti daugiau...
 

FIATA pasaulinis kongresas vyks Stambule

Ketvirtadienis, 2014 Rugpjūtis 21 12:33

Š.m. spalio 13-18 dienomis, Stambule (Turkija) vyks kasmetinis tarptautinės ekspeditorių asociacijų federacijos FIATA Pasaulinis Kongresas.

FIATA pasaulinis kongresas yra svarbiausias tarptautinės ekspedijavimo verslo atstovų bendruomenės bei 3PL lyderių renginys. FIATA Pasaulinio Kongreso vieta šiais metais persikėlė į Stambulą.

Skaityti daugiau...
 

Į asociacijos LINEKA narių gretas įstojo UAB "Hegellman transporte"

Ketvirtadienis, 2014 Birželis 26 10:57

2014 m. birželio 23 d. į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narių gretas įstojo uždaroji akcinė bendrovė "Hegelmann Transporte". Hegelmann Transporte 2004 metais, Kaune, šalia „Via Baltica“ kelio, įkurta vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė. Pagrindiniai šios įmonės akcininkai ir įkūrėjai yra du Hegelmann šeimos nariai, nusprendę savo veiklą pradėti dar vienoje šalyje.

Skaityti daugiau...
 

Kinijos - Lietuvos transporto forume, Pekine pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp Asociacijų LINEKA ir CIFA bei AB "Lietuvos geležinkeliai"

Ketvirtadienis, 2014 Birželis 26 10:26

2014 m. balandžio 15-20 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo oficialiuose AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovybės Pekine atidarymo renginiuose bei balandžio 16 dieną vykusiame Lietuvos-Kinijos transporto forumе "Kinija-Lietuva: Šilko kelio ekonominė jungtis".

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 6 iš 13