Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

PRADEDA VEIKTI TRANSPORTO PRIEMONIŲ, KERTANČIŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ PER MEDININKŲ PASIENIO KONTROLĖS PUNKTĄ, PALAUKIMO AIKŠTELĖ

Trečiadienis, 2014 Gruodis 03 13:05

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos informuoja, kad magistralinio kelio A3 Vilnius – Minskas 29,7 km 2014-12-04 pradeda veikti transporto priemonių, kertančių Lietuvos Respublikos valstybės sieną, palaukimo aikštelė, priklausanti UAB „Durga“.

Atvykusios į aikštelę transporto priemonės registruojamos į eilę valstybės sienos kirtimui. Užregistruotos transporto priemonės valstybės sienos kirtimui kviečiamos palaukimo aikštelėje įrengtų informacinių švieslenčių pagalba.

Skaityti daugiau...
 

Каzakstano ir Lietuvos Bendros transporto komisijos posėdyje buvo sutarta padidinti universaliųjų leidimų skaičių abiem šalims 2015 metams

Penktadienis, 2014 Lapkritis 21 13:47

Šiandien pasibaiguisiame Каzakstano ir Lietuvos Bendros transporto komisijos posėdyje buvo sutarta padidinti universaliųjų leidimų skaičių abiem šalims 500 vnt. 2015 metams. Taip pat apsikeista papildomais leidimais 2014 metams. Pagrindinis susitikimo tikslas – siekti tolesnio Lietuvos ir Kazachstano transporto sektorių bendradarbiavimo.

Skaityti daugiau...
 

Įvyko seminaras: "Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos"

Penktadienis, 2014 Lapkritis 21 10:47

2014 m. lapkričio 20 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" organizuotas informacinis seminaras tema: "Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos".

Skaityti daugiau...
 

NEMOKAMAS SEMINARAS ASOCIACIJOS „LINEKA“ NARIAMS: „Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos"

Pirmadienis, 2014 Lapkritis 10 15:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija š.m. lapkričio 20 d. kviečia narius į nemokamą seminarą tema: "Banko produktai. Ekspeditorių draudimas. Tarptautinių stažuočių programos"

Skaityti daugiau...
 

LINEKA nariai diskutavo dėl POD (proof of delivery) naudojimo tvarkos

Pirmadienis, 2014 Lapkritis 10 14:22

2014 m. lapkričio 6 d. įvyko Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių apskritojo stalo diskusija dėl POD (proof of delivery) naudojimo tvarkos. Dauguma Asociacijos Lineka narių verčiasi smulkių, grupinių, dalinių krovinių gabenimu iš Lietuvos į kitas ES ir trečiąsias šalis. Lietuvos eksportuotojai (gamintojai) reikalauja pateikti krovinio važtaraštį su gavėjo parašu, kap įrodymą apie prekių pristatymą. Ne retai reikalaujama pateikti šio dokumento originalą.

Skaityti daugiau...
 

FIATA pasauliniame kongrese Stambule, akredituota LINEKA mokymų programa FIATA ekspeditoriaus diplomui gautii

Pirmadienis, 2014 Spalis 27 12:52

2014 m. spalio 13 – 17 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo Stambule vykusiame FIATA pasauliniame kongrese, kurio metu, dar ketveriems metams akredituota asociacijos LINEKA mokymų programa tarptautiniam FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Pagrindinis akreditacijos tikslas – užtikrinti, kad šalies mokymų programa atitinka FIATA keliamus reikalavimus, bei tuo pačiu įsitikinti, kad šalis gali tinkamai organizuoti mokymus, užtikrinti mokymo medžiagos pateikimo klausytojams bei žinių vertinimo  efektyvumą ir kokybę. Kartu su LINEKA mokymų programų akreditacijas gavo ir Indonezijos, Singapūro, Bosnijos ir Hercogovinos, Kazachstano, Malaizijos, Pakistano, Turkijos ir Ukrainos asociacijos.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nariu tapo VšĮ "Vilniaus Logistikos Parkas"

Ketvirtadienis, 2014 Rugsėjis 25 13:14

2014 m. rugsėjo 24 d., Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariu tapo Viešoji įstaiga "Vilniaus logistikos parkas". VšĮ „Vilniaus logistikos parkas“ yra Vilniaus miesto savivaldybei ir AB „Lietuvos geležinkeliams“ priklausanti įstaiga, atsakinga už Vilniaus viešojo logistikos centro logistikos parko kūrimą ir valdymą. Įstaigos pagrindinė veikla yra investuotojų paieška ir atranka, sutarčių sudarymas su investuotojais dėl investicijų ir žemės sklypų nuomos bei projekto plėtrai reikalingo finansavimo paieška.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė naujas narys

Trečiadienis, 2014 Rugsėjis 24 09:43

2014 m. rugsėjo 23 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Kečas". Įmonė „KEČAS“ organizuoja krovinių gabenimą vidaus ir tarptautiniais maršrutais. Dabar įmonė yra išplėtojusi savo veiklą plačiai po Europą ir NVS šalis. Gabenami įvairaus dydžio kroviniai - nuo 100kg iki pilno autofurgono. UAB "Kečas" nuosavą transporto parką sudaro MB vilkikai ir tentinės puspriekabės. Įmonė taip pat valdo nuosavą sandėlį, kuriame gali perkrauti, saugoti, rūšiuoti ir etiketuoti prekes.

Skaityti daugiau...
 

Teisinių paslaugų rinkoje – naujas vardas

Antradienis, 2014 Rugsėjis 09 08:35

Penkioliktus metus teisinių paslaugų rinkoje veiklą vykdanti ir daugiausia verslo teisės paslaugas teikianti Advokato Mindaugo Šimkūno kontora skelbia apie plėtrą, veiklos formos ir kontoros pavadinimo keitimą. Nuo šiol nauju vardu VERUM besivadinančioje kontoroje dirbs didesnis būrys teisininkų ir bus siūloma daugiau teisinių paslaugų.

“Šie pasikeitimai mums yra svarbus žingsnis į priekį. Keičiamės ne tik išore, bet ir iš vidaus – plečiame komandą bei teikiamų paslaugų spektrą. Nesikeis tik mūsų specializacija - ir toliau pagrindine mūsų veiklos kryptimi išliks transporto teisė,” – teigia VERUM vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas.

Skaityti daugiau...
 

Į asociacijos LINEKA narių gretas įstojo UAB "Top Management Group"

Ketvirtadienis, 2014 Rugpjūtis 21 12:58

2014 m. rugpjūčio 21 d. į Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" narių gretas įstojo uždaroji akcinė bendrovė "Тоp Management Group". Top Management Group – tarptautinė kompanija, teikianti aukščiausio lygio kompleksines vadybos paslaugas.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 6 iš 13