Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”

Ketvirtadienis, 2015 Birželis 25 11:54

2015 m. rugsėjo 24-25 d., Batumyje, Gruzijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”.

Gruzija pagal prekybos apyvartą yra viena pagrindinių Lietuvos partnerių Kaukaze. Gruzijoje klesti ir smulkusis, ir stambusis verslas. Daugiau nei pusė verslo įmonių čia priklauso prekybos sektoriui, taip pat populiarios statybų, transporto paslaugų veiklos sritys. Gruzija vertinama kaip palanki verslui valstybė. Geri Gruzijos ir Lietuvos santykiai lėmė ir labai teigiamą požiūrį į Lietuvos žmones bei verslininkus.

Šis tarptautinis forumas yra puiki proga ieškoti naujų verslo partnerių ir kontaktų.

Skaityti daugiau...
 

Asociacija LINEKA pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su „Kazlogistics“

Trečiadienis, 2015 Birželis 17 11:25

2015 m. birželio 5-6 dienomis, Klaipėdoje įvyko didžiausias kada nors Lietuvos pajūryje organizuotas renginys, skirtas skatini Lietuvos ir Kazachstano bendradarbiavimą. Forume „Naujasis Šilko kelias – patikimas Europos ir Azijos ryšys“ dalyvavo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, AB „Kazaxstan Temyr Žoly“ prezidentas Askar Mamin, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas.

Forumo metu pasirašyti net trys memorandumai. Tarp bendrovės „KTZ EXPRESS“ ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pasirašytas susitarimas aktyviau bendradarbiauti investicijų, tranzito, logistikos ir transportavimo srityse. Bendradarbiavimą skatinsiantys susitarimai pasirašyti ir tarp bendrovių „Kazlogistics“ ir „Lineka“ bei „V. Paulius & Associates Real Estate“ ir „KTZ EXPRESS“.

Skaityti daugiau...
 

Geriausia 2014 m. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA įmone pripažinta UAB „Gelna“

Pirmadienis, 2015 Birželis 01 13:35

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA, 2015 m. gegužės 28 d., XXIII-ojo Kongreso metu,  аpdovanojo nominacijos „Lietuvos transporto ir logistikos architektas 2014“ nugalėtojus. Asociacija LINEKA, jau antrus metus iš eilės siekia parodyti tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinei transporto ir logistikos verslo bendruomenei progresyvias, ženkliai įtakojančias Lietuvos transporto ir logistikos sistemos raidą, įmones. Geriausia 2014 m. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA įmone pripažinta UAB „Gelna“.

Skaityti daugiau...
 

Įsigalioja naujos ekspedijavimo taisyklės

Ketvirtadienis, 2015 Gegužė 28 14:30

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA šiandien vykusiame kongrese patvirtino naujas bendrąsias ekspedijavimo sąlygas, kuriomis nuo šiol vadovausis Lietuvoje veiklą vykdantys ekspeditoriai ir logistikos bendrovės. Naujasis dokumentas pakeis dar nuo 1997 metų galiojusias ir šiuo metu jau nebeaktualias ekspedijavimo taisykles.

Skaityti daugiau...
 

XXIII-asis Asociacijos "LINEKA" Kongresas

Trečiadienis, 2015 Gegužė 20 09:19

Gerbiami nariai,

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA vardu, kviečiame Jus į Asociacijos LINEKA XXIII-ajį Kongresą, kuris vyks š.m. gegužės 28 d. 13 val., Vilniaus universiteto Botanikos sode, Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius).

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Dainių Petravičių!!

Trečiadienis, 2015 Balandis 29 09:31

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentą gerb. Dainių Petravičių!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 

Advokatų kontorai VERUM – 15 metų

Ketvirtadienis, 2015 Balandis 09 12:30

Verslo, baudžiamosios ir šeimos teisės paslaugas teikianti advokato Mindaugo Šimkūno vadovaujama kontora VERUM pasitinka savo veiklos 15 metų sukaktį. Per šį laikotarpį VERUM tapo viena stipriausių rinkoje transporto teisės paslaugas teikiančių advokatų kontorų.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Arijų Ramoną!

Ketvirtadienis, 2015 Balandis 02 09:10

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo narį gerb. Arijų Ramoną!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 

LINEKA prezidentas su Lietuvos verslininkų vizitu lankėsi Armėnijos sostinėje Jerevane

Penktadienis, 2015 Kovas 27 11:13

Š.m. Kovo 23-25 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas su Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuotu Lietuvos verslininkų vizitu lankėsi Armėnijos sostinėje Jerevane. Vizito metu vyko susitikimai su Armėnijos vyriausybės ir verslo atstovais.

Skaityti daugiau...
 

Forumas: “Multimodalinis transportas 2015: tiltas tarp Europos ir Azijos”

Pirmadienis, 2015 Vasaris 23 14:27

2015 m. gegužės 13-15 d., Stambule, Turkijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Multimodalinis transportas 2015: tiltas tarp Europos ir Azijos”.

Forumo remėjai: UTIKAD, Vežėjų ir Ekspeditorių Asociacijų Federacija - CAREC,  KAZLOGISTICS,  Turkų laivybos rūmai, Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA, ABADA, AFG, APSA.

Naujasis Šilko kelias jungia Kiniją, Kazachstaną, Baltarusiją su Vakarų Europa. Šio projekto tikslas – sujungti tarptautines krovininių traukinių linijas, sukuriant sąlygas sklandžiam krovinių tranzitui, į krovinių vežimo geležinkeliais paslaugas integruojant automobilių kelių, vandens ir oro transporto paslaugas, palengvinant sienos kontrolės procedūras.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 5 iš 13