Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Forumas: “Krovinių pervežimai: Kazachstanas 2016

Antradienis, 2016 Vasaris 09 14:27

2016 m. birželio 9-10 d., Almatoje, Kazachstane, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių pervežimai: Kazhachstanas 2016”. Kazachstanas užima strateginę vietą Eurazijos ekonomikoje ir geopolitikoje, todėl ši šalis laikoma didžiausiu krovinių paskirstymo centru Centrinėje Azijoje.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "Frega"

Ketvirtadienis, 2016 Vasaris 04 12:05

2016 m. sausio mėn. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nare tapo uždaroji akcinė bendrovė "FREGA". UAB „Frega“ plėsdama savo veiklą ir norėdama klientus išvaduoti nuo papildomų rūpesčių, prieš keletą metų pradėjo teikti muitinės tarpininkavimo paslaugas. Klientams nereikia rūpintis išmuitinimo, muito mokesčių ir kitomis, neretai painiomis, daug laiko atimančiomis muitinės procedūromis.

Skaityti daugiau...
 

Pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas su Baltarusijos įmone RUP Beltamozservis

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 14:33

2015 m. gruodžio 17 d. Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Baltarusijos įmone RUP Beltamozservis. Susitarimas skatins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Baltarusijos, transporto ir logistikos srityje.

 

2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 14:10

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA šventinio vakaro metu, dešimčiai 2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai. FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. Lietuvoje šį tarptautinio pripažinimo kokybės sertifikatą turi virš 200 ekspeditorių.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai apdovanoti "Darbo žvaigždėmis"

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 13:58

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas ir viceprezidentai Dainius Petravičius bei Arūnas Bertašius, už reikšmingą indėlį į šalies ekonomiką ir verslo bendruomenę, apdovanoti Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų "Darbo žvaigždėmis" .

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "Skandeka"

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:40

2015 m. spalio 15 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Skandeka". UAB “SKANDEKA” krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniais maršrutais teikia nuo 2001 metų. Kompanijos veikla: krovinių pervežimai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Norvegiją, Švediją ir atgal. "SKANDEKA" teikia pilnas logistikos, bei sandėliavimo paslaugas.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubu

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:25

2015 m. spalio 22 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubo nariais. Klubo susitikime dalyvavo ir pranešimus skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentas, Arūnas Bertašius, asociacijos narės įmonės – UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Arūną Bertašių!!

Penktadienis, 2015 Spalis 23 08:33

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentą gerb. Arūną Bertašių!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 

Startuoja mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Trečiadienis, 2015 Spalis 21 08:43

Žurnalo VEIDAS nuotrauka2015 m. spalio 20 d. startavo mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti. Mokymų programa, kurią sudaro 15 modulių, apimančių svarbiausias logistikos verslo organizavimo sritis, šiais metais pasirinko dešimt Lietuvos įmonių atstovų.

Skaityti daugiau...
 

Lietuvoje lankėsi Prancūzijos verslo atstovų delegacija

Penktadienis, 2015 Spalis 16 13:21

Spalio 1-2 d. Vilniuje ir Klaipėdoje vykusioje Lietuvos ir Prancūzijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Klaipėdos uostu organizuotoje tarptautinėje konferencijoje buvo pristatomas logistikos ir multimodalinio transporto sektorių darbas Lietuvoje. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą, Prancūzijos Dunkerque uosto atstovams, skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo narys Darius Brekys.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 4 iš 13