Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Verslo ir LR Muitinės susitikimas dėl laisvųjų sandėlių

Ketvirtadienis, 2016 Balandis 07 09:20

2016 m. balandžio 6 d. Muitinės departamente įvyko susutikimas su Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariais bei kitais verslo atstovais dėl laisvųjų sandėlių statuso.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nare tapo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Penktadienis, 2016 Kovas 04 12:05

2016 m. kovo mėn. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nare tapo Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija. Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija - viena iš didžiausių technologinės ir meninės pakraipos kolegijų Lietuvoje. Kolegijoje rengiami perspektyvus, darbo rinkos poreikius atitinkantys inžinerijos ir dizaino specialistai - praktikai.

Skaityti daugiau...
 

Forumas: “Multimodalinis transportas 2016: tiltas tarp Europos ir Azijos”

Antradienis, 2016 Vasaris 09 14:27

2016 m. gegužės 11-13 d., Stambule, Turkijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Multimodalinis transportas 2016: tiltas tarp Europos ir Azijos”. Naujasis Šilko kelias jungia Kiniją, Kazachstaną, Baltarusiją su Vakarų Europa. Šio projekto tikslas – sujungti tarptautines krovininių traukinių linijas, sukuriant sąlygas sklandžiam krovinių tranzitui, į krovinių vežimo geležinkeliais paslaugas integruojant automobilių kelių, vandens ir oro transporto paslaugas, palengvinant sienos kontrolės procedūras.

Skaityti daugiau...
 

Forumas: “Krovinių pervežimai: Kazachstanas 2016

Antradienis, 2016 Vasaris 09 14:27

2016 m. birželio 9-10 d., Almatoje, Kazachstane, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių pervežimai: Kazhachstanas 2016”. Kazachstanas užima strateginę vietą Eurazijos ekonomikoje ir geopolitikoje, todėl ši šalis laikoma didžiausiu krovinių paskirstymo centru Centrinėje Azijoje.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "Frega"

Ketvirtadienis, 2016 Vasaris 04 12:05

2016 m. sausio mėn. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nare tapo uždaroji akcinė bendrovė "FREGA". UAB „Frega“ plėsdama savo veiklą ir norėdama klientus išvaduoti nuo papildomų rūpesčių, prieš keletą metų pradėjo teikti muitinės tarpininkavimo paslaugas. Klientams nereikia rūpintis išmuitinimo, muito mokesčių ir kitomis, neretai painiomis, daug laiko atimančiomis muitinės procedūromis.

Skaityti daugiau...
 

Pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas su Baltarusijos įmone RUP Beltamozservis

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 14:33

2015 m. gruodžio 17 d. Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Baltarusijos įmone RUP Beltamozservis. Susitarimas skatins bendradarbiavimą tarp Lietuvos ir Baltarusijos, transporto ir logistikos srityje.

 

2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 14:10

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA šventinio vakaro metu, dešimčiai 2015 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai. FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. Lietuvoje šį tarptautinio pripažinimo kokybės sertifikatą turi virš 200 ekspeditorių.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai apdovanoti "Darbo žvaigždėmis"

Ketvirtadienis, 2015 Gruodis 17 13:58

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas ir viceprezidentai Dainius Petravičius bei Arūnas Bertašius, už reikšmingą indėlį į šalies ekonomiką ir verslo bendruomenę, apdovanoti Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų "Darbo žvaigždėmis" .

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "Skandeka"

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:40

2015 m. spalio 15 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė naujas narys - Uždaroji akcinė bendrovė "Skandeka". UAB “SKANDEKA” krovinių pervežimo paslaugas tarptautiniais maršrutais teikia nuo 2001 metų. Kompanijos veikla: krovinių pervežimai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Norvegiją, Švediją ir atgal. "SKANDEKA" teikia pilnas logistikos, bei sandėliavimo paslaugas.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubu

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:25

2015 m. spalio 22 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubo nariais. Klubo susitikime dalyvavo ir pranešimus skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentas, Arūnas Bertašius, asociacijos narės įmonės – UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 4 iš 13