Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubu

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:25

2015 m. spalio 22 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubo nariais. Klubo susitikime dalyvavo ir pranešimus skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentas, Arūnas Bertašius, asociacijos narės įmonės – UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Arūną Bertašių!!

Penktadienis, 2015 Spalis 23 08:33

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentą gerb. Arūną Bertašių!

Linkime energijos ir kūrybiškumo įgyvendinant jau pradėtus darbus bei siekiant užsibrėžtų tikslų!

Аsociacijos LINEKA prezidiumas ir sekretoriatas

 

Startuoja mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Trečiadienis, 2015 Spalis 21 08:43

Žurnalo VEIDAS nuotrauka2015 m. spalio 20 d. startavo mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti. Mokymų programa, kurią sudaro 15 modulių, apimančių svarbiausias logistikos verslo organizavimo sritis, šiais metais pasirinko dešimt Lietuvos įmonių atstovų.

Skaityti daugiau...
 

Lietuvoje lankėsi Prancūzijos verslo atstovų delegacija

Penktadienis, 2015 Spalis 16 13:21

Spalio 1-2 d. Vilniuje ir Klaipėdoje vykusioje Lietuvos ir Prancūzijos prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Klaipėdos uostu organizuotoje tarptautinėje konferencijoje buvo pristatomas logistikos ir multimodalinio transporto sektorių darbas Lietuvoje. Konferencijoje dalyvavo ir pranešimą, Prancūzijos Dunkerque uosto atstovams, skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo narys Darius Brekys.

Skaityti daugiau...
 

Kybartų pasienio kontrolės punkto transporto palaukimo aikštelėje, transporto priemonių stovėjimas virš vienos valandos bus apmokestintas

Pirmadienis, 2015 Rugsėjis 14 12:22

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos turto patikėjimo teise valdo nekilnojamąjį turtą Vilkaviškio rajono savivaldybėje, Kybartų m., J.Basanavičiaus g. 55 (Kybartų pasienio kontrolės punkto (toliau - PKP) transporto palaukimo aikštelėje). Joje esantys pastatai ir statiniai skirti pasienio kontrolės paslaugų ir kitoms funkcijoms vykdyti.

Skaityti daugiau...
 

Renkama grupė mokymams FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Pirmadienis, 2015 Rugsėjis 14 11:33

Informuojame, kad renkama grupė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA organizuojamiems mokymams, FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti.

Numatoma pradžia: 2015 m. spalio mėn. 21 d.
Planuojama pabaiga: 2016 m. birželio mėn.

Skaityti daugiau...
 

Tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”

Ketvirtadienis, 2015 Birželis 25 11:54

2015 m. rugsėjo 24-25 d., Batumyje, Gruzijoje, organizuojamas tarptautinis forumas “Krovinių transportavimas Juodosios ir Kaspijos jūros regionuose”.

Gruzija pagal prekybos apyvartą yra viena pagrindinių Lietuvos partnerių Kaukaze. Gruzijoje klesti ir smulkusis, ir stambusis verslas. Daugiau nei pusė verslo įmonių čia priklauso prekybos sektoriui, taip pat populiarios statybų, transporto paslaugų veiklos sritys. Gruzija vertinama kaip palanki verslui valstybė. Geri Gruzijos ir Lietuvos santykiai lėmė ir labai teigiamą požiūrį į Lietuvos žmones bei verslininkus.

Šis tarptautinis forumas yra puiki proga ieškoti naujų verslo partnerių ir kontaktų.

Skaityti daugiau...
 

Asociacija LINEKA pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su „Kazlogistics“

Trečiadienis, 2015 Birželis 17 11:25

2015 m. birželio 5-6 dienomis, Klaipėdoje įvyko didžiausias kada nors Lietuvos pajūryje organizuotas renginys, skirtas skatini Lietuvos ir Kazachstano bendradarbiavimą. Forume „Naujasis Šilko kelias – patikimas Europos ir Azijos ryšys“ dalyvavo Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas, Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus, AB „Kazaxstan Temyr Žoly“ prezidentas Askar Mamin, AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius Stasys Dailydka, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas.

Forumo metu pasirašyti net trys memorandumai. Tarp bendrovės „KTZ EXPRESS“ ir Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos pasirašytas susitarimas aktyviau bendradarbiauti investicijų, tranzito, logistikos ir transportavimo srityse. Bendradarbiavimą skatinsiantys susitarimai pasirašyti ir tarp bendrovių „Kazlogistics“ ir „Lineka“ bei „V. Paulius & Associates Real Estate“ ir „KTZ EXPRESS“.

Skaityti daugiau...
 

Geriausia 2014 m. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA įmone pripažinta UAB „Gelna“

Pirmadienis, 2015 Birželis 01 13:35

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA, 2015 m. gegužės 28 d., XXIII-ojo Kongreso metu,  аpdovanojo nominacijos „Lietuvos transporto ir logistikos architektas 2014“ nugalėtojus. Asociacija LINEKA, jau antrus metus iš eilės siekia parodyti tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinei transporto ir logistikos verslo bendruomenei progresyvias, ženkliai įtakojančias Lietuvos transporto ir logistikos sistemos raidą, įmones. Geriausia 2014 m. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA įmone pripažinta UAB „Gelna“.

Skaityti daugiau...
 

Įsigalioja naujos ekspedijavimo taisyklės

Ketvirtadienis, 2015 Gegužė 28 14:30

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA šiandien vykusiame kongrese patvirtino naujas bendrąsias ekspedijavimo sąlygas, kuriomis nuo šiol vadovausis Lietuvoje veiklą vykdantys ekspeditoriai ir logistikos bendrovės. Naujasis dokumentas pakeis dar nuo 1997 metų galiojusias ir šiuo metu jau nebeaktualias ekspedijavimo taisykles.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 4 iš 12