Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Prie Asociacijos "Lineka" prisijungė naujas narys

Antradienis, 2017 Balandis 11 10:45

2017 m. balandžio mėn. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių gretas papildė draudimo brokerių bendrovė "MTI Brokeris".

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo Muitinės konsultacinio komiteto Vilniaus pakomitečio posėdyje

Ketvirtadienis, 2017 Kovas 30 13:25

2017 m. kovo 30 d., ketvirtadienį, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo Vilniaus teritorinėje muitinėje (Naujoji Riovonių g. 3) vykusiame Muitinės konsultacinio komiteto Vilniaus pakomitečio posėdyje.

Skaityti daugiau...
 

XXV-asis ataskaitinis - rinkiminis asociacijos LINEKA Kongresas

Trečiadienis, 2017 Kovas 29 14:27

Gerbiami nariai,

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA vardu, kviečiame Jus į Asociacijos LINEKA XXV-ajį ataskaitinį – rinkiminį Kongresą, kuris vyks š.m. balandžio 28 d. 12.30 val., Geležinkelių muziejaus konferencijų salėje (Geležinkelio g. 16, Vilnius, Geležinkelio stotis, 2 a.).

Skaityti daugiau...
 

Įvyko Muitinės ir Verslo atstovų darbo grupės posėdis

Antradienis, 2017 Kovas 28 13:25

2017 m. kovo 28 d. įvyko Muitinės departamento ir verslo asociacijų atstovų darbo grupės posėdis, kuriame dalyvavo Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariai.

Skaityti daugiau...
 

Su AB "Lietuvos geležinkeliai" aptartos transporto ir logistikos perspektyvos 2017-iems metams

Ketvirtadienis, 2017 Kovas 02 14:06

2017 m. vasario 24 d., AB "Lietuvos geležinkeliai" buveinėje, įvyko bendrovės administracijos atstovų ir Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių susitikimas. Susitikimo metu aptarti rezultatai, transporto ir logistikos aktualijos. Susitarta dėl aktyvesnio bendradarbiavimo siekiant stiprinti geležinkelių transporto paslaugų konkurencingumą, ieškoti naujų galimybių bei keistis informacija apie krovinių judėjimo kryptis ir tendencijas.

Skaityti daugiau...
 

NEMOKAMAS SEMINARAS ASOCIACIJOS „LINEKA“ NARIAMS: "Muitinės formalumai: Strateginių ir dvejopos paskirties prekių identifikavimas, importo, eksporto tranzito deklaravimas ir kontrolė"

Pirmadienis, 2017 Vasaris 13 15:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija š.m. kovo 9 d. kviečia narius į nemokamą seminarą tema: "Muitinės formalumai: Strateginių ir dvejopos paskirties prekių identifikavimas, importo, eksporto tranzito deklaravimas ir kontrolė".

Skaityti daugiau...
 

Patikimų Uzbekistano Respublikos vežėjų sąrašas

Ketvirtadienis, 2017 Sausis 26 12:13

LR Susisiekimo ministerija informuoja, kad Uzbekistano Respublikos automobilių ir upių transporto agentūra pateikė sąrašą patikimų Uzbekistano Respublikos vežėjų, kurie yra suinteresuoti  dirbti su Lietuvos vežėjais ir ekspeditoriais.

Skaityti daugiau...
 

2016 m. FIATA mokymų absolventams įteikti FIATA diplomai

Penktadienis, 2016 Gruodis 09 09:55

Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA šventinio vakaro metu, dvylikai 2016 m. FIATA mokymų absolventų įteikti FIATA diplomai. FIATA diplomas – aukščiausią jo turėtojo kvalifikaciją įrodantis dokumentas, galiojantis daugiau nei 150 pasaulio šalių, puikiai vertinamas tiek darbdavių tiek darbuotojų. Tai asmeninis (skiriamas ne įmonei, o darbuotojui) diplomas, išrašomas Ciuriche, kuris garantuoja, kad klausytojas atitinka FIATA transporto specialistams keliamus reikalavimus. Lietuvoje šį tarptautinio pripažinimo kokybės sertifikatą turi virš 200 ekspeditorių.

Skaityti daugiau...
 

Ukrainos verslo atstovams pristatytos krovinių gabenimo galimybės per Lietuvą

Penktadienis, 2016 Lapkritis 25 11:20

2016 m. lapkričio 23 d. (trečiadienį) Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas dalyvavo bei pranešimą skaitė, AB „Lietuvos geležinkeliai" Kijeve (Ukraina) organizuotame Lietuvos verslo forumą „Logistikos sprendimai ir krovinių vežimas geležinkelių transportu" Ukrainos verslininkams.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos LINEKA prisijungė UAB "NTG Lithuania"

Antradienis, 2016 Rugsėjis 20 09:52

2016 m. rugsėjo mėn. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA narių gretas papildė uždaroji akcinė bendrovė "NTG Lithuania". UAB "NTG Lithuania" yra "NORDIC TRANSPORT GROUP" dalis. Nuosavybės teises yra pasidalinę vadovaujantys darbuotojai ir NTG Grupė. Tai verslui suteikia unikalaus veržlumo.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 3 iš 13