Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Sveikiname gerb. Arūną Jankauską!

Ketvirtadienis, 2013 Sausis 17 10:45

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "Lineka" prezidiumo narį, gerbiamą Arūną Jankauską!
Geros nuotaikos! Šiltų jausmų! Užsibrėžtų siekų įgyvendinimo! Svajonių išsipildymo! Sėkmės!

Asociacijos "Lineka" prezidiumas ir sekretoriatas

 

Keičiasi asociacijos LINEKA buveinės adresas

Trečiadienis, 2013 Sausis 16 13:31

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA 2012 m. gruodžio 18 d. prezidiumo priimtu sprendimu dėl asociacijos buveinės, keičiasi LINEKA buveinės adresas iš Verkių g. 44-306, Vilnius, į Naugarduko g. 102 - 403, Vilnius.

Skaityti daugiau...
 

Dėl išankstinės informacijos pateikimo

Trečiadienis, 2013 Sausis 16 12:09

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos informuoja, kad 2012 gruodžio 20 d. įvykusio susitikimo su Baltarusijos Respublikos valstybinio muitinės komiteto vadovybe buvo svarstomi klausimai susiję su privalomos išankstinės informacijos apie įvežamas prekes kelių transporto priemonėmis teikimu.

Skaityti daugiau...
 

Dėl naujausių didžiagabaričių ir (ar) sunkiasvorio transporto vykdymo reikalavimų Lenkijoje

Pirmadienis, 2012 Lapkritis 19 08:58

Lietuvos Respublikos užsienių reikalų ministerijos konsulinis departamentas informuoja, kad nuo 2012 m. spalio 19 d. įsigaliojo 2011 m. rugpjūčio 18 d. įstatymas, keičiantis Lenkijos kelių transporto įstatymą (toliau - įstatymas): nuo šiol transporto priemonės (jų junginiai), kurių matmenys su kroviniu ar be jo ir (ar) ašies (ašių) apkrova ir (ar) transporto priemonės (jų junginio) leidžiama bendroji masė viršija maksimalius leidžiamus dydžius privalo turėti didžiagabaritinio ir (ar) sunkiasvorio vežimo leidimą.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA prezidentas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „LIETUVOS IR LENKIJOS GELEŽINKELIAI: ŠIANDIENOS REALIJOS IR ATEITIES IŠŠŪKIAI“

Pirmadienis, 2012 Lapkritis 12 09:24

2012 m. lapkričio 8 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prezidentas Tautginas Sankauskas dalyvavo bei pranešimą skaitė AB "Lietuvos geležinkeliai" organizuotoje konferencijoje „LIETUVOS IR LENKIJOS GELEŽINKELIAI: ŠIANDIENOS REALIJOS IR ATEITIES IŠŠŪKIAI“. Varšuvoje vykusi konferencija skirta Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos geležinkelių efektyviam bendradarbiavimui. Pagrindinis konferencijos tikslas: užtikrinti ilgalaikį konstruktyvų, abipusiai naudingą dvišalį bendradarbiavimą bei efektyvų geležinkelio transporto potencialo panaudojimą ir plėtrą.

Skaityti daugiau...
 

LINEKA kartu su partneriais sėkmingai įgyvendino projektą "Pakelės infrastruktūros ir poilsio zonų koncepcija"

Antradienis, 2012 Lapkritis 06 13:11

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija "LINEKA" bendradarbiaudama su Latvijos transporto plėtros ir švietimo asociacija, Latvijos nacionalinės kelių vežėjų asociacija LANA bei Kauno technologijos universitetu, sekmingai įgyvendino 2 projekto LLIV-229 "Pakelės infrastruktūros ir poilsio zonų koncepcija" etapą, pagal Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programą.

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Audronę Kumelienę!

Antradienis, 2012 Lapkritis 06 09:21

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "Lineka" viceprezidentę, gerbiamą Audronę Kumelienę!
Geros nuotaikos! Šiltų jausmų! Užsibrėžtų siekų įgyvendinimo! Svajonių išsipildymo! Sėkmės!

LNEA "Lineka" prezidiumas ir sekretoriatas

 

LOGISTIKOS IR TRANSPORTO FORUMAS 2012

Antradienis, 2012 Lapkritis 06 08:38

Tradicinis „Verslo žinių“ Logistikos ir transporto forumas vėl buria šio sektoriaus atstovus ir kviečia kalbėtis apie tai, ko transporto ir logistikos įmonės gali tikėtis ateinančiais metais, kokios yra pasaulinės logistikos tendencijos, kaip didėjant kaštams, optimizuoti distribucijos išlaidas ir rasti naujų kelių efektyviai bei sėkmingai veiklai tęsti.

Forumas vyks gruodžio 6 d., Vilniuje, Litexpo parodų, kongresų ir konferencijų centre.

Skaityti daugiau...
 

Pasirašytas ketinimų protokolas su Ukrainos transporto - ekspedicinių įmonių asociacija "Ukrzovništrans"

Pirmadienis, 2012 Spalis 22 08:57

2012 m. spalio 12 d. Kijeve (Ukraina) įvyko AB „Lietuvos geležinkeliai“ forumas „Lietuva–Ukraina: krovinių vežimo geležinkelių transportu plėtros galimybės“, kurio metu pasirašytas keturšalis ketinimų protokolas tarp, AB „Ukrainos geležinkeliai“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, asociacijų LINEKA ir Ukrainos transporto-ekspedicinių įmonių „Ukrzovništrans“. Šalys susitarė bendradarbiauti plėtojant krovinių srautus tarp Ukrainos ir Lietuvos, toliau vystant vežimų srautus į Skandinavijos valstybes, Turikiją, taip pat Balkanų pusiasalio, Artimųjų Rytų ir Kaukazo regionų valstybes.

Skaityti daugiau...
 

Konferencija "E-valdžia nauda verslui"

Trečiadienis, 2012 Spalis 17 13:34

Kviečiame dalyvauti lapkričio 9 d., penktadienį, Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22), vyksiančioje konferencijoje „E-valdžia – nauda verslui“, kurioje įvairių institucijų atstovai pristatys elektronines paslaugas verslui:

- Elektroninių paslaugų poreikio tyrimu Lietuvoje, Estijoje, Švedijoje, Vokietijoje.
- Elektroninių paslaugų verslui tendencijomis ir perspektyva Lietuvoje.
- Elektroninėmis paslaugomis, kurias teikia:

  • Registrų centras;
  • Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba;
  • Versli Lietuva;
  • Viešųjų pirkimų tarnyba;
  • Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija;
  • Nacionalinė žemės tarnyba;
  • Statistikos departamentas.

- Efektyvaus vadovavimo pagrindais, panaudojant elektroninę erdvę.

Konferencijos programą.

Registracija į renginį vyksta iki 2012 spalio 26 d. Projektą finansuoja Europos Sąjunga. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Registracijos forma

 

 

-

 
Puslapis 10 iš 13