Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Konferencija "E-valdžia nauda verslui"

Trečiadienis, 2012 Spalis 17 13:34

Kviečiame dalyvauti lapkričio 9 d., penktadienį, Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (Saulėtekio al. 22), vyksiančioje konferencijoje „E-valdžia – nauda verslui“, kurioje įvairių institucijų atstovai pristatys elektronines paslaugas verslui:

- Elektroninių paslaugų poreikio tyrimu Lietuvoje, Estijoje, Švedijoje, Vokietijoje.
- Elektroninių paslaugų verslui tendencijomis ir perspektyva Lietuvoje.
- Elektroninėmis paslaugomis, kurias teikia:

  • Registrų centras;
  • Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba;
  • Versli Lietuva;
  • Viešųjų pirkimų tarnyba;
  • Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcija;
  • Nacionalinė žemės tarnyba;
  • Statistikos departamentas.

- Efektyvaus vadovavimo pagrindais, panaudojant elektroninę erdvę.

Konferencijos programą.

Registracija į renginį vyksta iki 2012 spalio 26 d. Projektą finansuoja Europos Sąjunga. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Registracijos forma

 

 

-

 

Pasirašyta bendadarbiavimo sutartis su Šiaulių oro uostu

Trečiadienis, 2012 Rugsėjis 26 10:10

2012 m. rugsėjo 25 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas ir Savivaldybės įmonės Šiaulių oro uostas direktorius Romas Mikšys pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutarties pasirašymo ceremonijoje, Šiaulių miesto savivaldybėje, dalyvavo Šiaulių miesto meras Justinas Sartauskas, Šiaulių oro uosto administracija, asociacijos LINEKA ir Šiaulių pramonininkų konfederacijos atstovai.

Skaityti daugiau...
 

Įvyko asociacijos LINEKA ir Švedijos tarptautinės ekspeditorių asociacijos SIFA susitikimas

Antradienis, 2012 Rugsėjis 25 08:48

Š.m. rugsėjo 21 d., AB "Lietuvos geležinkeliai" buveinėje, įvyko pirmasis Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA ir Švedijos tarptautinės ekspeditorių asociacijos SIFA atstovų susitikimas. Susitikimo metu pasidžiaugta švedų iniciatyva susitikti bei parodytu susidomėjimu Lietuvos kompanijų teikiamomis paslaugomis. Svečius šiltai pasveikino ir Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos ambasadorius energetikos ir transporto politikos klausimais Vytautas Naudužas.

Skaityti daugiau...
 

Ieškomas transporto paslaugų pardavimo vadovas (-ė) Rusijos regionui

Penktadienis, 2012 Rugsėjis 14 13:02

Aštuntus metus transporto rinkoje dirbanti, sparčiai besiplečianti ir sėkmingai konkuruojanti kompanija, į savo profesionalią komandą kviečia Transporto paslaugų pardavimo vadovą (-ę) Rusijos regionui.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė naujas narys

Ketvirtadienis, 2012 Rugsėjis 06 10:31

Š.m. rugpjūčio 22 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė naujas narys - UAB "G-Logistika"- lietuviškojo kapitalo tarptautinių ir vietos krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovė, veikianti nuo 2004-ųjų.

 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė nauji nariai

Penktadienis, 2012 Rugpjūtis 31 10:31

Š.m. rugpjūčio 10 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė nauji nariai - uždaroji akcinė bendrovė „Baltic Transit Rail", teikianti  kompleksines geležinkelių logistikos bei krovinių palydos paslaugas ir uždaroji akcinė bendrovė "Ingstad & Co", kurios darbas yra susijęs su visų rūšių tarptautiniais krovinių pervežimais, kad ir koks būtų pasirinktas transportavimo būdas: lėktuvu, laivu, krovininiu automobiliu ar geležinkeliu.

 

Dėl tarptautinių pervežimų Uzbekistano teritorija tvarkos

Ketvirtadienis, 2012 Rugpjūtis 30 14:32

Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija informuoja, kad nuo 2013 m. sausio 1 d. tarptautiniai pervežimai automobilių transportu Uzbekistano teritorija bus atliekami tik pasirašytų su Uzbekistanu tarptautinių (dvišalių) susitarimų dėl krovinių pervežimų automobilių transportu pagrindu. Tuo atveju, jei su Uzbekistanu nebus pasikeista dvišaliais leidimais, tarptautinių krovinių gabenimai Uzbekistano teritorija užsienio valstybių automobilių transporto priemonėmis nuo 2013 m. sausio 1 d. galės vykti tik sumokėjus nustatytas rinkliavas už įvažiavimą ir tranzitą Uzbekistano teritorija.

 

Bavarijos verslo misija Lietuvoje ir Latvijoje 2013 m. sausio 21-24 d.

Trečiadienis, 2012 Rugpjūtis 29 09:26

Bavarijos herbasLietuvos Respublikos Ambasada VFR informuoja, kad oficialiai paskelbta apie Bavarijos verslo kelionę į Lietuvą ir Latviją. Bavarijos įmonių kelionė numatyta 2013 m. sausio 21-24 d. Delegacijos vadovė – Bavarijos ekonomikos ministerijos valstybės sekretorė Katja Hessel. Prioritetinės kelionėje dalyvaujančių įmonių sritys yra medienos apdirbimas, logistika, mašinų gamyba, medicinos technika ir infrastruktūra.

Skaityti daugiau...
 

LINEKA atstovai dalyvavo susitikime su LPK Prezidentu Robertu Dargiu

Trečiadienis, 2012 Rugpjūtis 22 09:09

2012 m. rugpjūčio 14 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai dalyvavo apskritojo stalo diskusijoje su LPK Prezidentu Robertu Dargiu. Diskusijos metu aptarta Transporto ir logistikos sektoriaus problematika ekonomikos, energetikos, mokslo bei užsienio politikos srityse, kuri š.m. rugsėjo 14 d. oficialiame renginyje bus pristatoma politinėms partijoms bei užsienio ambasadų atstovams.

 

Organizuojamas tradicinis Baltijos Transporto Forumas

Penktadienis, 2012 Rugpjūtis 17 10:25

Š.m. rugsėjo 12-13 dienomis, Kaliningrade, jau ketvirtą kartą organizuojamas tradicinis Baltijos transporto forumas.
IV-ojo tarptautinio Baltijos transporto forumo tikslas – aptarti opiausias šios verslo šakos problemas, stiprinti ir plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą tarp Baltijos regiono transporto ir logistikos verslo atstovų.

Forumo data: 2012 m. rugsėjo mėn. 12-13 d.d.
Forumo tipas: Konferencija
Forumo vieta: Verslo centras “Рыбная биржа”- HELIOPARK Kaiserhof (Kaliningradas, Rusijos Federacija)
Dalyvavimo sąlygos ir mokesčiai

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 10 iš 12