Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė du nauji nariai

Penktadienis, 2013 Kovas 22 10:27

2013 m. kovo 15 d. prezidiumo sprendimu į Lietuvos nacionalinę ekspeditorių ir logistų asociaciją "LINEKA" priimti du nauji nariai. Logistikos paslaugų bendrovė "Itella Logistics", turinti veiklos padalinių Šiaurės Europoje (Suomijoje, Skandinavijos šalyse, Baltijos šalyse ir Rusijoje), o savo veiklą pasaulyje organizuojanti per partnerių tinklą bei tarptautinė logistikos įmonių grupė "DELTA LOGISTICS GROUP", Lietuvoje atstovaujama bendrovės UAB "DLG" - stabiliai dirbantys ir dinamiškai augantys tarptautinio logistikos verslo dalyviai, pelnę nuolatinių klientų ir partnerių pasitikėjimą.

Skaityti daugiau...
 

Gardine - nauji verslo ryšiai

Penktadienis, 2013 Vasaris 22 09:41

2013 m. vasario 21 d., Gardine (Baltarusija) vykusiame tarptautiniame forume „Lietuva – Gardino sritis: krovinių vežimo geležinkelių transportu plėtros galimybės“, pasirašytas keturšalis ketinimų protokolas tarp Lietuvos ir Baltarusijos ekspeditorių ir logistų asociacijų LINEKA ir BAME bei abiejų šalių geležinkelių administracijų.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė trys nauji nariai

Penktadienis, 2013 Vasaris 08 10:06

2013 m. sausio 24 d. prezidiumo sprendimu į Lietuvos nacionalinę ekspeditorių ir logistų asociaciją "LINEKA" priimti trys nauji nariai. Uždaroji akcinė bendrovė "ASA Prekyba", teikianti sunkiojo tarptautinio transporto paslaugas, uždaroji akcinė bendrovė EIPO, teikianti krovinių ekspedijavimo paslaugas jūra bei uždaroji akcinė bendrovė „Nikėja", kurios pagrindinė veikla - komercinės paskirties nekilnojamojo turto ir infrastruktūros objektų vystymas bei valdymas skatinant krovinių srautą tarp Klaipėdos uosto, ES ir trečiųjų šalių tolesniam įvairiapusiškam apdorojimui.

 

Asociacija LINEKA susitiko su AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovais

Ketvirtadienis, 2013 Sausis 31 11:03

Š.m. sausio 29 d. įvyko bendras Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos LINEKA narių ir AB "Lietuvos geležinkeliai" atstovų susitikimas, skirtas bendradarbiavimo planams bei ateities perspektyvoms aptarti. Susitikimo metu pristatyti krovinių vežimai geležinkelių transportu 2012 metais, 2013-ųjų planai ir tendencijos 2013 metais, VLC įgyvendinimo eiga, tarifų politika ir kiti klausimai.

 

Sveikiname gerb. Tautginą Sankauską!

Trečiadienis, 2013 Sausis 30 12:48

Gerb. Tautginai Sankauskai, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos „LINEKA“ vardu sveikiname Jus penkiasdešimtojo jubiliejaus proga! Penkiasdešimt – tai tik du kartus po dvidešimt penkis. Tai dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas. Sveikiname ir linkime sveikatos, užsibrėžtų siekių įgyvendinimo, gеrų sprendimų, klestėjimo ir sėkmės!

Аsociacijos LINEKA Prezidiumas ir Sekretoriatas

 

Įvyko susitikimas su LR Susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi

Antradienis, 2013 Sausis 29 10:49

Siekdami vystyti valdžios ir verslo dialogą, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai š.m. sausio 28 d. susitiko su naujai išrinktu LR Susisiekimo ministru Rimantu Sinkevičiumi. Susitikimo metu aptartos Ministerijos ir ekspeditorių bei logistų bendradarbiavimo gairės.

 

Sveikiname gerb. Arūną Jankauską!

Ketvirtadienis, 2013 Sausis 17 10:45

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "Lineka" prezidiumo narį, gerbiamą Arūną Jankauską!
Geros nuotaikos! Šiltų jausmų! Užsibrėžtų siekų įgyvendinimo! Svajonių išsipildymo! Sėkmės!

Asociacijos "Lineka" prezidiumas ir sekretoriatas

 

Keičiasi asociacijos LINEKA buveinės adresas

Trečiadienis, 2013 Sausis 16 13:31

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA 2012 m. gruodžio 18 d. prezidiumo priimtu sprendimu dėl asociacijos buveinės, keičiasi LINEKA buveinės adresas iš Verkių g. 44-306, Vilnius, į Naugarduko g. 102 - 403, Vilnius.

Skaityti daugiau...
 

Dėl išankstinės informacijos pateikimo

Trečiadienis, 2013 Sausis 16 12:09

Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos informuoja, kad 2012 gruodžio 20 d. įvykusio susitikimo su Baltarusijos Respublikos valstybinio muitinės komiteto vadovybe buvo svarstomi klausimai susiję su privalomos išankstinės informacijos apie įvežamas prekes kelių transporto priemonėmis teikimu.

Skaityti daugiau...
 

Dėl naujausių didžiagabaričių ir (ar) sunkiasvorio transporto vykdymo reikalavimų Lenkijoje

Pirmadienis, 2012 Lapkritis 19 08:58

Lietuvos Respublikos užsienių reikalų ministerijos konsulinis departamentas informuoja, kad nuo 2012 m. spalio 19 d. įsigaliojo 2011 m. rugpjūčio 18 d. įstatymas, keičiantis Lenkijos kelių transporto įstatymą (toliau - įstatymas): nuo šiol transporto priemonės (jų junginiai), kurių matmenys su kroviniu ar be jo ir (ar) ašies (ašių) apkrova ir (ar) transporto priemonės (jų junginio) leidžiama bendroji masė viršija maksimalius leidžiamus dydžius privalo turėti didžiagabaritinio ir (ar) sunkiasvorio vežimo leidimą.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 9 iš 12