Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Naujienos

NEMOKAMAS SEMINARAS ASOCIACIJOS „LINEKA“ NARIAMS: „Tarptautinis marketingas. Ekspeditorių draudimas. Alternatyvioji bankininkystė"

Antradienis, 2014 Sausis 14 15:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija š.m. sausio 28 d. kviečia narius į nemokamą seminarą tema: "Tarptautinis marketingas. Ekspeditorių draudimas. Alternatyvioji bankininkystė"

Skaityti daugiau...
 

Pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su Ukrainos transporto ir logistikos organizacijų asociacija „Uknevshtrans“

Trečiadienis, 2013 Lapkritis 27 09:06

Svarbiausio Lietuvos pirmininkavimo Europos Tarybai renginio – Rytų partnerystės viršūnių susitikimo išvakarėse, 2013 m. lapkričio 27 d., Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA pasirašė tarpusavio bendradarbiavimo bei transporto koridorių plėtros memorandumą su Ukrainos transporto ir logistikos organizacijų asociacija „Uknevshtrans“.

Pasirašymo ceremonija vyko Lietuvos verslo konfederacijos buveinėje. Uknevshtrans atstovai į Lietuvą atvyko kartu su didele – apie 80 narių – delegacija Ukrainos verslininkų, kurių vizitą organizuoja Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga (УСПП), vadovaujama prezidento Anatolijaus Kinacho.

Skaityti daugiau...
 

Kauno ambicijos: strateginis tranzito ir logistikos centras tarp Rytų ir Vakarų

Trečiadienis, 2013 Lapkritis 27 09:00

Ar Kaunas gali tapti viena konkurencingiausių Lietuvos transporto sistemos ir logistikos verslo ašių bei regiono lyderiu? Tokių ambicijų neslepia ne tik miesto šeimininkai, bet ir svarbiausių šalies transporto institucijų vadovai. Šiandien Kauno miesto savivaldybėje surengtoje konferencijoje, skirtoje transporto sistemos progresui aptarti, pristatytas 81 mln. Lt vertės Kauno intermodalinio terminalo projektas. Jo statybos ir plėtra žada solidžią finansinę, ekonominę bei socialinę naudą regionui ir visai Lietuvai.

Skaityti daugiau...
 

Įsibegėjo mokymai FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti

Pirmadienis, 2013 Lapkritis 25 14:47

2013 m. lapkričio 20 d. FIATA mokymų klausytojams įteikti pirmojo modulio "Bendros žinios apie transporto sistemą" pažymėjimai. Nuo š.m. spalio 30 d. asociacijos LINEKA buveinėje startavusius mokslus FIATA ekspeditoriaus diplomui gauti kremta trylikos klausytojų grupė, prie kurios nuolat prisijungia interesantai, klausantys atskirus modulius.

Skaityti daugiau...
 

Prie asociacijos "Lineka" prisijungė du nauji nariai

Ketvirtadienis, 2013 Lapkritis 07 10:16

2013 m. lapkričio 7 d. prie Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA" prisijungė du nauji nariai - Uždaroji akcinė bendrovė "Sadvita ir Ko" ir Uždaroji akcinė draudimo brokerių bendrovė "Socialinės garantijos". UAB "Sadvita ir ko" savo paslaugas kryptingai teikia nuo 2004 m. Pagrindinė organizacijos veikla – krovinių pervežimas, krovinių gabenimas laivais, geležinkeliu bei autotransportu;

Skaityti daugiau...
 

Sveikiname gerb. Audronę Kumelienę!!

Trečiadienis, 2013 Lapkritis 06 10:49

Gimimo dienos proga nuoširdžiai sveikiname Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "Lineka" viceprezidentę, gerbiamą Audronę Kumelienę!
Geros nuotaikos! Šiltų jausmų! Užsibrėžtų siekių įgyvendinimo! Svajonių išsipildymo! Sėkmės!

Asociacijos "Lineka" prezidiumas ir sekretoriatas

 

 

FIATA kongresas, Singapūre, išsirinko naują prezidentą

Pirmadienis, 2013 Lapkritis 04 09:54

2013 m. spalio 15 – 19 dienomis, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidiumo atstovai dalyvavo Singapūre vykusiame FIATA pasauliniame kongrese. Visuotinis FIATA narių susirinkimas, išsprendęs įprastinius finansinius bei narystės klausimus išsirinko naująjį prezidentą bei valdybos narius. Naujuoju FIATA prezidentu tapo italas Francesco Parisi

Skaityti daugiau...
 

Lietuvos ir Baltarusijos transporto ir logistikos verslo atstovai Minske aptarė tarptautinio konkurencingumo perspektyvas

Penktadienis, 2013 Spalis 11 11:35

2013 m. spalio 7-8 dienomis Minske vyko Lietuvos Respublikos Ambasados Baltarusijoje ir Lietuvos verslo konfederacijos - LVK - organizuotas tarptautinis Lietuvos–Baltarusijos verslo forumas „Transporto koridorių, kertančių Lietuvą ir Baltarusiją, tarptautinio konkurencingumo  perspektyvos“.

Spalio 7-ąją dieną Lietuvos ambasadoje Minske buvo surengta dvišalė apskritojo stalo diskusija „Kokiomis priemonėmis gerinti Lietuvos ir Baltarusijos transporto sektorių konkurencingumą?“, kurią moderavo Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA nariams perduotos GPS/GSM įrangos sistemos, leisiančios stebėti krovinių judėjimą Baltijos-Juodosios jūrų transporto jungtimi

Penktadienis, 2013 Spalis 04 10:56

Įsibegėjo Tarptautinės Rytų - Vakarų transporto asociacijos (EWTCA) kartu su JAV Teisingumo departamento programa ICITAP,vykdomas pilotinis projektas "Krovinių gabenimas naudojant GPS/GSM" įrangą. 2013 m. spalio 4 d. susitikimo metu, kuris vyko AB "Lietuvos geležinkeliai" buveinėje, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA nariams UAB "ALPI BALTIKA" ir UAB "RHENUS SVORIS" perduotos modernios GPS/GSM įrangos sistemos, leisiančios stebėti krovinių judėjimą Baltijos-Juodosios jūrų transporto jungtimi.

Skaityti daugiau...
 

Asociacijos LINEKA viceprezidentas D.Brekys dalyvavo susitikime su Rumunijos ministru pirmininku

Trečiadienis, 2013 Rugsėjis 25 11:49

2013 m. Rugsėjo 24 dieną LR Ūkio ministerijoje vyko susitikimas tarp Rumunijos Ministro Pirmininko Viktoro Pontos ir jo komandos bei Lietuvos verslininkų. Susitikimo metu verslo atstovai atkreipė dėmesį į nepakankamą Rumunijos TUI apsaugą (įskaitant ir Lietuvos), o taip pat ir į stringantį ar ne visiškai skaidrų Europinių pinigų įsisavinimo procesą. Verslo atstovai pasiūlė perteikti savo patirtį ir bendradarbiauti Informacinių technologijų, transporto-logistikos, energetikos, turizmo srityse.

Skaityti daugiau...
 
Puslapis 7 iš 12