Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubu

Antradienis, 2015 Spalis 27 09:25

2015 m. spalio 22 d. Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA atstovai susitiko su Kauno Eksportuotojų klubo nariais. Klubo susitikime dalyvavo ir pranešimus skaitė Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA prezidentas Tautginas Sankauskas, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos LINEKA viceprezidentas, Arūnas Bertašius, asociacijos narės įmonės – UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič.

LINEKA prezidentas T. Sankauskas trumpai papasakojo apie asociacijos veiklą, pristatė Lietuvos logistikos tinklą ir kitų šalių ryšius su juo, tinklo privalumus, paminėjo apie diegiamas naujoves, kurios ateityje palengvins eksportą ir krovinių judėjimus per muitines.

Ypatingo susidomėjimo sulaukė LINEKA viceprezidento Arūno Bertašiaus pranešimas, kurio metu buvo kalbama apie tai, į ką turi labiausiai atkreipti dėmesį eksportuojančios įmonės, ruošiančios krovinius. „Taupykite logistų laiką ir jie taupys jūsų pinigus“, - pabrėžė viceprezidentas. Ypatingai svarbu planavimas – konkretaus laiko, dienos suderinimas iš anksto bei stabilumas – ilgalaikių užsakymų sudėliojimas. A. Bertašius ragino atkreipti dėmesį ir į teisinius dalykus, į bendradarbiaujančių pusių atsakomybių aptarimą ir užfiksavimą, sutarčių  pasirašymą, o ypač – į jų turinį.

UAB „STA Logistic“ autopervežimų departamento direktorius Andrey Zhurik ir plėtros departamento direktorius Evgenij Selevič pranešimuose pristatė savo atstovaujamą įmonę, jos pasiekimus ir privalumus, pateikė daug naudingos informacijos apie darbo su muitinėmis Rusijoje, Baltarusijoje specifiką, ypatingai pabrėždami krovinį lydinčių dokumentų – galiojančių ir tvarkingų – surinkimą ir pateikimą.