Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Asociacija LINEKA apdovanojo Lietuvos transporto ir logistikos architektus

Penktadienis, 2014 Gegužė 16 09:27

Lietuvos nacionalinė ekspeditorių ir logistų asociacija LINEKA šiemet įsteigė nominaciją  – „Lietuvos transporto ir logistikos architektas“. Tiek Lietuvos, tiek ir tarptautinei transporto ir logistikos verslo bendruomenei siekiama parodyti progresyvias bei ženklią įtaką Lietuvos transporto ir logistikos sistemos raidai turinčias įmones. Apdovanojimai vyko 2014 m. gegužės 15 d. Asociacijos LINEKA XXII-ojo ataskaitinio - rinkiminio Kongreso metu.

Pirma vieta atiteko UAB „ACE Logistics“, antra – UAB „Limarko“, trečia – UAB „DSV Transport“, ketvirta – UAB „JCL Logistics Baltics“, penkta – UAB „STA Logistic“.

Į nominaciją galėjo pretenduoti įmonės, asociacijos narės, veikusios dvejus iš eilės finansinius metus, kurių transporto ir logistikos veiklos pajamos sudaro mažiausiai 51% visų įmonės pajamų bei įmonės, 6 kalendorinių mėnesių laikotarpiu neturinčios esminių įsiskolinimų „Sodrai“ ir Valstybės biudžetui.

Nominacijos dalyvius asociacijos partneris „Creditreform Lietuva“ vertino atsižvelgiantį į 2013 m. pardavimo pajamos, pardavimo pajamų augimą, palyginti su 2012 m., praėjusių metų pelną ir kitus rodiklius.

Аpdovanojimų akimirkos:

Lietuvos transporto ir logistikos architektas 2013: ACE Logistics