Naugarduko g. 102-403, Vilnius, tel./fax: (+370 5) 277 90 36

Pasirinkite kalbą:

Lietuvos nacionalinė

Ekspeditorių ir logistų asociacija

Fiata

Advokatų kontorai VERUM – 15 metų

Ketvirtadienis, 2015 Balandis 09 12:30

Verslo, baudžiamosios ir šeimos teisės paslaugas teikianti advokato Mindaugo Šimkūno vadovaujama kontora VERUM pasitinka savo veiklos 15 metų sukaktį. Per šį laikotarpį VERUM tapo viena stipriausių rinkoje transporto teisės paslaugas teikiančių advokatų kontorų.

“Šia kontoros sukaktimi pažymime ne tik savo profesinius pasiekimus, bet ir iš esmės pasikeitusią advokato darbo sampratą. Jei prieš 15 metų pagrindinė advokato pareiga buvo ginti klientą teisme, tai šiandien esame ne tik gynėjai, bet ir teisės klausimų patarėjai, konsultantai, lektoriai,” – laikotarpio skirtumus komentuoja advokatų kontoros VERUM vadovaujantis partneris, advokatas Mindaugas Šimkūnas.

Per minimą laikotarpį išaugo ne tik advokatų skaičius Lietuvos rinkoje (nuo 860 advokatų 2000-aisiais metais iki 2087 šiuo laikotarpiu), bet ir teikiamų teisinių paslaugų apimtys. “Įkūrę kontorą teikėme tik transporto teisės paslaugas, tačiau augant ekonomikai, verslo teisės paslaugų poreikis taip pat augo. Ekonominio klestėjimo metais jau konsultavome klientus visais verslo teisės, baudžiamosios ir šeimos teisės klausimais,” – komentuoja advokatas Mindaugas Šimkūnas.

Advokatų kontora skaičiuoja, kad per savo veiklos laikotarpį klientų konsultacijoms prireikė daugiau kaip 22 000 valandų, teisme buvo laimėta virš 700 bylų, kontoros teisininkai padėjo įsteigti virš 200 naujų verslo įmonių.

“Nors esame nedidelė advokatų kontora ir mūsų negarsina didžiausi rinkoje sandoriai, tačiau didžiuojamės savo pasiekimais ir įgyvendintais projektais. Šiandien drąsiai galime save vadinti transporto teisės ekspertais ir šį titulą mums suteikia mūsų klientai, su kuriais dirbame nuo pat kontoros įsikūrimo pradžios 2000 - aisiais metais,” – teigia M. Šimkūnas.

Advokatų kontora VERUM (ankstesnis pavadinimas – Advokato Mindaugo Šimkūno kontora) rinkoje veikia nuo 2000-ųjų metų, teikdama kompleksines teisines paslaugas verslo įmonėms ir privatiems asmenims. Kontoros teisininkai konsultuoja verslo ir šeimos teisės klausimais, atstovauja klientams teismuose bei arbitraže, baudžiamosiose bylose, sprendžia su darbo santykiais susijusius klausimus. Daugiau apie kontoros teikiamas paslaugas galima sužinoti www.verum.lt

Kontaktai spaudai:

Mindaugas Šimkūnas
VERUM vadovaujantis partneris, advokatas
T. +370 612 54 338
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai